Mobilná aplikácia pre iOS

Novinky z 10.06.2016

Máme výbornú správu pre majiteľov mobilných telefónov iPhone: m.agenda je už v App Store k dispozícii aj pre túto mobilnú platformu!

Mobilná m.agenda je rýchla, mimoriadne jednoduchá na použitie a máte ju "po ruke" kedykoľvek potrebujete. Obsahuje väčšinu funkcií, ktoré poznáte z webovej m.agendy a tiež ďalšie "špecialitky", ako napr. nahratie fotky do projektu priamo z galérie Vášho telefónu, zobrazenie aplikácie po kliku na linku v emailovom upozornení a pod.

Do mobilnej m.agendy nemusíte opakovane zadávať heslo, stačí sa raz prihlásiť a aplikácia si prihlásenie "pamätá", čo urýchľuje a zjednodušuje prácu. Bezpečnosť je pre nás kľúčová, preto sme mysleli aj na situáciu, kedy z nejakého dôvodu stratíte kontrolu nad svojím mobilným zariadením, napr. pri strate a potrebovali by ste zablokovať prístup do m.agendy z daného zariadenia. Práve na tento účel pribudla vo webovej m.agende funkcia "Odhlásiť z mobilných zariadení".

Funkcia sa zobrazí iba v prípade, že ste sa prihlásili do mobilnej m.agendy. Po stlačení tlačidla "odhlásiť" sa zruší prístup do m.agendy pod Vaším kontom z každého mobilného zariadenia, kde ste boli prihlásený. Doporučujeme použiť túto funkciu vždy po strate kontroly nad Vašim mobilným zariadením, napr. pri strate, odcudzení, predaji alebo výmene zariadenia za iné.

Veríme, že sa Vám s novou mobilnou aplikáciou bude pracovať aspoň tak dobre, ako nám a bude pre Vás znamenať ďalší posun dopredu v každodennej produktivite s m.agendou.

Pripájame linku na m.agendu v App Store:

Rasťo Štric
a celý tím m.agendy