Vylepšenia mobilných aplikácií

Novinky z 13.3.2017

V tomto kole noviniek sme sa zamerali na mobilné aplikácie, ktoré sú skvelým doplnkom webovej m.agendy. Doplnili sme do nich funkcie, ktoré zjednodušujú prácu so zoznamom projektov a s dokumentmi. Poďme sa na novinky pozrieť podrobne.

Projekty po skupinách

Výrazná pomoc v organizácii veľkého množstva projektov je priraďovanie do skupín, kedy sa viete v jednom pohľade pozrieť na skupiny projektov a až následne sa "vnoriť" do konkrétnej skupiny. Mobilná aplikácia m.agendy teraz taktiež prináša takúto možnosť.

Práca s upozorneniami

Upozornenia sú jedným zo základných prvkov spolupráce v m.agende. V mobilnej aplikácii ich teraz vieme pohodlne spravovať všade: pri oznamoch, úlohách aj dokumentoch.

Upozornenia a komentár pri nahrávaní dokumentov

Nahrávanie dokumentov v mobilnej m.agende je osobitná funkčnosť, ktorá je mimoriadne vhodná najmä v súvislosti s fotografiami: čokoľvej, čo odfotíte na mobil, môžete hneď jednoducho poslať do m.agendy - aktuálny stav stavebných prác, detail reklamovaného výrobku, obsah tabule po kreatívnom brainstormingu atď.

Teraz môžete pri nahrávaní dokumentov jednoducho pridať komentár, alebo vybrať kolegov, ktorí dostanú od m.agendy upozornenie.

Rozšírené možnosti názvu dokumentu

Táto novinka sa týka mobilnej aj webovej aplikácie a veríme, že Vás poteší.

m.agenda sa na Vás už nebude mračiť, keď si do nej uložíte dokument s názvom %$#+[].pdf ☺ Inými slovami, eliminovali sme väčšinu obmedzení na názov, takže dokumenty ako Katalóg v $ zľava 20%.xlsx, alebo Zoznam domáci + hostia.pdf už pokojne vložíte do svojich projektov v m.agende.

Toto je jeden z dôsledkov značných zmien "pod kapotou" m.agendy, ktoré nie sú veľmi viditeľné na povrchu, ale umožnia nám nové možnosti do budúcnosti.

Novinky sú dostupné v aktuálnych verziách mobilných aplikácií - stačí, keď si ich aktualizujete vo svojich mobilných zariadeniach.

Držíme palce, aby všetky Vaše projekty boli s m.agendy ľahké a úspešné. Ak máte tip na niečo, čo by ste v m.agende uvítali, neváhajte a napíšte nám.

Rasťo Štric
a celý tím m.agendy